Gönderen Konu: Yükselen burcunuz..  (Okunma sayısı 1545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Çakır

  • Hayalperest
  • Co-Admin
  • GemlikForum Daimi Üye
  • *
  • İleti: 2.415
  • ÜYENİN İTİBARI 213
  • Cinsiyet: Bayan
Yükselen burcunuz..
« : 14 Ocak 2010, 17:20:40 »
Yukselen burcunuz koç ise

Yükselen Koç burcu size hemen fark edilen hareketli ve enerjik bir yapı vermiştir. Fikirleri nizi hemen uygulamak istersini z. Atılganlık size önünüzdeki engelleri görmemek gibi sakıncalar verebilir . Bir toplulukt a hemen ilgi uyandırmak ve dikkat çekmek sizin için kolaydır. Kafanızın ve canlılığınızın sizi üstün birisi yapması beklenmel idir. Parlak renkler ve son moda giysiler sizi çeker. Sizin için "Ben" çok önemlidir. Daima doğruyu siz bilirsini z. Yaptıklarınız ve düşündükleriniz doğrudur. Başkaları sizin izinizden yürümelidir ! Her şeyde ve yerde ilk ve önde olmak istersini z. Lider olmak başta gelen arzunuzdu r. Bulunduğunuz şartlar içinde de önder olmayı başarırsınız. Evinizde, okulda ve işinizde son derece aktif ve hareketli olursunuz . Çok güçlü, aceleci ve o kadar dikkatsiz birisiniz . İşlek zekanız sizi pratik çözümlere yönlendirir. Başarılı olma hırsınız ve çabanız göze çarpar. Bu nedenle hep önde ve dikkat çekici olmalısınız. Yine de çabuk ilgilenme k ve kolay bıkmak sizin tarzınızdır. Düşündüklerinizi hemen uygulamak istersini z. Yoksa bunun hükmünün hemen geçeceğini hisseders iniz. Aslında siz sürekli yenilik peşinde birisiniz . Fakat sabırsızlık ve özensizlik nedeni ile önemli noktaları kaçırmaktasınız. Dinler gibi görünüp dinlemezs iniz. Arkanızı dönüp kendi fikrinizi uygularsınız. Neşeli, canlı, hayat dolu ve cömert birisiniz . Yaşlanmak sizin için değildir. Spor yapmaya ve hareketli kalmaya özen gösterirsiniz. Bedensel hareketle r fikirler kadar önemlidir. Hasta olmaktan hoşlanmazsınız ve hasta olmayı kabul etmezsini z. Düşünmeden tepki göstermek ve hemen öfkelenmek sizin doğanızda vardır. Kavgaya hazır birisiniz . Yinede kinci birisi sayılmazsınız. Cesaretin iz başkalarına güç verir ama devamlı ben demenız de insanları bıktırır. Aşkta tutkulu ve oldukça kıskanç birisiniz . Aradığınızı bulunca sadık,anlayışlı ve sevecen bir eş olursunuz . Sevilmek sizi motive eder ve başarı verir. Kazak erkekliği elinden bırakmayan birisi sayılırsınız. Macera, özgürlük ve riskler sizi çeker. Yarışım ve rekabet de sizi çeker. Kaygılı birisiniz ve bazen korkularınız aşırı boyutlara çıkar. Özellikle hayatın sonundan çok korkarsınız. Bunu belli etmemeye bakarsınız. Yükselen burç size orta boylu veya biraz uzunca bir yapı verir. Atletik beden,geniş omuzlar göze çarpar. Yüzünüz de uzunca hatta kare biçimli olur. Saçlarınız kahve rengi, orta veya kalın tellidir. Gözleriniz ve bakışlarınız etkilidir . Kollarınız ve bacaklarınız da güçlüdür. Genellikl e yüzünüzde bir yara izi veya ben bulunabil ir.

Yükselen Burcunuz Boğa ise

Sizi için kararlı, ayağını yere sağlam basan, güvenlilik arayan birisi olarak görürler,Tabi damak zevkine düşkün ve boğazını seven birisi de olduğunuz kesindir ! Büyük bir servet sahibi olmak ve lezzetli yemekler yemek yaşamınızın temel içgüdüleridir. Sizi son derece inatçı bulurlar. İyice düşünüp taşındıktan sonra hedefiniz olan yere ulaşmaktan asla vazgeçmezsiniz. Önünüze çıkacak engelleri bir bir aşacak gücünüz de vardır. Tabi karşınızdaki sizden daha güçlü olursa durum değişebilir. Çok dayanıklı sayılırsınız. Ağır ve kendinden emin adımlarla ve sabırla ilerleyec eksiniz. Hedefiniz e inanmak kadar çalışmak da sizin tarzınızdır. Bildiğinden şaşmayan birisiniz . Engelleri tanımıyorsunuz. Güven içinde olmak sizin için çok önemlidir. Bunları sağlayacak olanlar da para ve mülktür. Hayatın mücadelesi bu iki konu üzerinde yoğunlaşır. Bunun sonucunda da güvensizlik duyabilir siniz. Gereksiz kaygılara kapılmak ve elinizdek ileri kaybetmek sizi korkutur. Acele ve telaş size göre değildir. Zeki olmaktan ziyade pratik davranmak işinize gelir. Sizi çok tutucu birisi olarak görürler. Bildiğinizden şaşmaz birisiniz . Bu nedenle sevdikler inize kök söktürebilirsiniz. Özellikle aşkta aynı şeyleri karşınızdaki insandan da beklersin iz. Kafanızın takıldığı bir konudan kurtulmazı oldukça zordur. Tüm mantıklı açıklamalar size vız gelebilir . Doğru bir şeyi size anlatmak, gerçekleri kabul ettirmek ve sizi rahatlatm ak son derece zordur. Takıntınızın adeta esiri olursunuz . Başkalarını dinler ama gene bildiğiniz yoldan yürürsünüz. Her zaman tutucu ve eskiye bağlı fikirleri nize dönersiniz. Sizin alışkanlıklarınızın değiştirilmesi adeta imkansızdır. Bu konularda son derece hükmedici ve sert davranırsınız. Bu durum başka insanların dayanma sınırlarını zorlar. Derin duygulara sahipsini z. Bağlandığınız kişiden kopmanız çok zordur. Sevilmek de sizin için önemlidir. Sevgide başarısızlık sizi daha inatçı ve çekilmez yapar. Bu konuda tutkulusu nuz ve sevdiğinizle birlikte iken mutlusunu z. Ayrı kaldınız mı kafanızda kuşkular oluşmaya başlar. Bu nedenle oldukça kıskanç birisi olursunuz . Sağlıklı ve güçlü bir yapınız var. Kolay kolay hasta olmazsınız. Olsanız da çabucak iyileşip kalkarsınız. Doğayı çok seversini z. Yaşlanmayı kabul etmeyen tiplerden siniz. Çalışmaktan kaçınmaz birisiniz ama, rahatlık da sizi çeker. Sanat alanlarına yatkın birisiniz Genel olarak sakin birisiniz ama sizi bir de kızınca görsünler. Sakinleşmenız çok zor olur. Ev ve aileye düşkün insanlard ansınız. Güzel ve rahat bir ev sizi çeker. Toplum kurallarına ve değerlerine karşı saygılı davranırsınız. Sizin görünüşünüzde kalın ve kısa bir boyun dikkati çeker. Omuzlarınız geniş ve bedeniniz enli ve tıknazdır. Saçlarınız genellikl e kestane renginde ve koyudur. Teniniz buğday renkli ve koyucadır. Boğa burcunun yükselmesi kadınlara çekicilik ve güzellik verirken erkekleri de yakışıklı yapar.


Yükselen Burcunuz İkizler ise

Sizin için en önemli özellik zekanızı sergileme ktir. Son derece pratik ve hareketli bir kafanız vardır. Özellikle güç durumlard a çok zekice ve zamanında çözümler bularak durumu kurtarabi lirsiniz. Bu olayda sezgileri niz de önemli rol oynar. Bulunduğunuz ortama kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Bilmediğiniz bir konuda bile hemen bir şeyler söylemek ve biraz ilerlemed en sonra da kırk yıllık uzman gibi konuşmak sizin için zor değildir. Konuşarak insanların ilgisini çekersiniz. Size biraz geveze denebilir ama kolayca arkadaş edinebili rsiniz. Kusurlu tarafınız arasında havailik yer alır. Bir konu üzerinde uzun süre ilgilenme k zor gelir. Çabuk kavradığınız gibi çabuk da bıkarsınız. Bu nedenle her şeyi yüklemeye gerek duymazsınız. Bazen bir konuda karar verirken çok fikir değiştirirsiniz. Bu da sizi yorgun bile düşürebilir. Bu durum sizi sözüne güvenilmez birisi de yapabilir . Oysa sizin karar vermekte eziyet çektiğinizi anlayamaz lar ! İlgi alanınız ve uğraşlarınız daima birden fazladır. Aynı anda iki olayı yürütebilirsiniz. İki sevgili, iki iş, iki gelir kapısı olası gibi. Eliniz de oldukça açıktır ve para sizin için harcanması için vardır. Siz okumak yerine yaşayarak öğrenmek istersini z. Kendinize özgü pratik zekanız yardımı ile kolayca öğrenebilirsiniz ve sabahlara kadar kitap devirmek gerekmez. Okurken ciddi bir ilgi göstermenız beklenmem elidir. Biraz oradan biraz bundan size yeterli gelebilir . Ama sonunda aldığınız bilgiyi satmayı bilirsini z. Sabırsız birisiniz ve derinliğine ilgi gereken konular sizin için değildir. Kusurlu yanlarınız arasında yalan söylemek ve dedikodu merakı göze çarpabilir. Çift karakterl i olduğunuzdan sizin için karar vermek zordur. Açıkçası sizin nasıl davranacağınızı kestirmek güçtür. Kolay etki altında kalabilir ve çabuk bıkıp vazgeçebilirsiniz. Dikkati çeken bir özelliğiniz de çok hareketli olmanızdır. Adeta yerinde duramazsınız. Konuşurken bile hiç olmazsa elleriniz oynar. Yetenekli ve yaratıcı olduğunuzdan el beceriler iniz de oldukça fazladır. Klasik ve rutin davranmak size uygun değildir. Her şeye karşı ilgi duyabilir ve araştırabilirsiniz. Basın, yayımcılık,pazarlamacılık,konuşma gereken işler,sahne ve edebiyat alanları sizi çeker. Sizin çok fazla arkadaşınız olacaktır ama çok yakın dostunuz çok azdır. Hiç bir konuda sınırlamadan hoşlanmazsınız. Fikir tartışmalarına her zaman hazırsınız. Hareketli oluşunuz erken yaşlanmanıza neden olabilir. Sizin için en büyük engel hareketsi z kalmaktır. Uzun, ince bir vücudunuz olur. Kollarınız ve bacaklarınız da uzuncadır. Gözleriniz ela veya açık renkli, cildiniz de buğday veya esmer renklidir . El parmaklarınız da genellikl e ince ve uzundur. Yüzünüz de uzunca olabilir ama etli değildir.


Yükselen Burcunuz Yengeç ise

Sizin en belirgin özellikleriniz arasında duygusallık, merhametl i oluş,hassaslık ve sadakat göze çarpar. Adeta gözyaşlarının akmaya hazır bir insansınız. Son derece anaç ve korumaya yönelik davranırsınız. Sevdiğiniz insanların her şeyi ile ilgilenir siniz. Bazen bu ilginiz karşı tarafı bıktıracak boyutlara çıkabilir. Sizin için sevgi, aile,baba ve anne çok önemlidir. Buna karşın maddi güven içinde bulunmayı da istersini z. Sizin evinizden,ailenizden ve vatanınızdan uzaklaşmak son derece zordur. En göze çarpan şey sizdeki güven eksikliğidir. Yinede cesaretin izi toplayıp kazanacağınızdan emin olduğunuz alanlarda büyük bir coşku ile davranabi lirsiniz. Aslında çalışkan ve girişken bir insansınız. Ama biraz telaşlı olduğunuzdan dikkatsiz davranabi lirsiniz. Neşeli ve canlı bir durumdayk en aniden bir neden olmadan somurtkan ve dargın birisi olabilirs iniz. Bu sırada aklınıza bir şey gelmiş veya birinin önemsiz bir sözüne takmış olabilirs iniz. Sizi bir insan,fikir veya konu çekebilir ve tuttuğunuz şeyi asla bırakmak istemezsi niz. Eskiye ve kurallara bağlısınız. Tam bir koleksiyo ncu gibisiniz . Biriktiri ci,toplayıcı ve tutucu. Bereketli olduğunuzdan para darlığı çekmenız nadir olur. Diğer insanlara özgüvenli birisi olarak görünürsünüz. Ama, aslında çekingen ve içe dönük birisiniz . Bir hata durumunda suçu hemen kendi üzerinize alabilirs iniz. İnsanların beğendiği için değil sanki bir kusurları varmış gibi baktıklarını düşünürler. Çok kere başka insanların size karşı haksızlık ettiğini kabul edersiniz . Yardım görmemek sizin en büyük şikayetinizdir. Buna ilaveten asık ve somurttuk bir surat da sizin maskenizd ir. Sevdikler iniz ve yakınlarınızın dert ve sorunları sizi derinden üzer. Bu konularda aşırı merhametl i oluşunuz istismar edilebili r. Sezgileri niz son derece güçlüdür. Sizden ne beklendiğini bilirsini z. Hayal kurmakta ve hülyalara dalmakta tereddüt etmezsini z. Hayalleri ni gerçekmiş gibi kabul edersiniz . Sizin için ilişkide romantizm önemlidir. Yalnız kalmaktan korktuğunuz için yanınızda birinin bulunması çok önemlidir. Bulunduğunuz ortama çabuk ve kolay uyum sağlayabilirsiniz. Yengeç Yükselen size orta veya kısa bir boy verir. Yüzünüz yuvarlık hatlıdır ve solukçadır. Saçlarınız ince tellidir. Açık kahve veya gümüş kahve renkli olabilir. Burunuzu hafif gagamsıdır ve biraz da sivricedi r. Sizin gerdanınız erken yaşlarda belirmeye başlayacaktır. El ve ayaklarınız da küçüktür. Yaşınız ilerledikçe göbek kısımlarında yağlanma göze çarpacaktır. Sizin en belirgin özelliğiniz yürüyüşünüzdür. Hemen dikkati çeker.


Yükselen Burcunuz Aslan ise

Siz kendine güvenen birisiniz . Başka insanların da sizi beğendiğini düşünürsünüz. Hatta bu konuda iddialı bile olabilirs iniz! İnsanlar sizi süzüyorsa "Ne kadar güzelim" diye düşünebilirsiniz. Aslında daima ilgi merkezi olmak istersini z. Beğenilmek,ilgi görmek ve takdir edilmek sizin ruhsal ihtiyacınızdır. Bunun tersi durumda neşeniz kaçar ve küsersiniz. Ya meydandan kaçmak ya da ilgi çekmenın yollarını bulmak gerekir. Güçlü artistik kabiliyet iniz size her zaman yardım edecektir . Gayet inandırıcı olmayı başarıyorsunuz. Rakip tanımadan istediğiniz kılığa girebilir siniz. Bunun amacı da krallığınızı kimseye kaptırmamaktır. Zirvede kalmak ve istediği amaçlara ulaşmak sizin için çok önemlidir. Yaratıcı yönleriniz,sanatsal alanlarınız ve kapasiten iz vardır. İlgi duyduğunuz bir dalda son derece başarılı olabilirs iniz. Başkalarını taklit etmekten fazla kendine özgü bir anlayış göze çarpar. Gösterişli,görkemli,canlı renklere sahip şeyler sizi çeker. İşleri planlamad a, başka insanları kullanmak ta ve çalıştırmakta üzerinize yoktur. Yumuşak ve sevecen görünmenızle bunu kolaylaştırırsınız. Sert etkiler olmayan bir Yükselen Aslan'a kimsenin hayır demeye gücü yetmez. Planladığınız işi yarıda bırakmaz ve sonuna kadar götürürsünüz. Ayrıca sert koşullarda çalışabilir, atak ve girişken olabilirs iniz. Bu ateşli halinizle bazen ortamı da bozarsınız ama, sonunda insanları ikna edersiniz . Yine de diğer insanların bu çılgın tempoya uyması zor olabilir. Siz aynı zamanda mert,açık sözlü ve kendine aşırı güvenen bir insan sayılırsınız. Kendinize güveniniz başka insanların da size güvenmesini sağlar. İnsanları yarı yolda bırakmazsınız ve bu da sizin kazanmanızın nedenidir . Size yapılan iyilikler i de unutmayan bir karakteri niz vardır. Genel olarak gururlu ve kibirli olduğunuzdan yaptıklarınızın beğenilmemesinden hoşlanmazsınız. Küçük görülmeye ve tenkit edilmeye tahammülünüz yoktur. Öfkeniz çok korkunçtur ama sizi uysallıkla sakinleştirebilirler ancak. Hayat enerjiniz ve yaşama sevincini z yüksektir. Hayatı dolu dolu yaşamak istersini z. Eğlence düşkünlüğü, kumar ve talih oyunlarına meyil göze çarpar. Spekülasyondan fazla kaçamazsınız. Zodyak'ın en cömert insanları sizin aranızdan çıkar. Kusur sayılır mı bilinmez ama, sizin tek sevgili ile yetinmenız biraz zordur ! Ayrıca, doğayı,güzel olan şeyleri, konfor ve lüksü de çok seversini z. Yükselen Aslan burcu size vasat bir boy,geniş bir göğüs,temiz bir görünüm verir. Gençlikte yay gibi hareketli bir beden bulunur. Yıllar geçtikçe daha ağır davranmay a başlarsınız. Saçlarınız açık renklidir ve seyrektir . Gözler mavi veya uçuk gri olabilir. Yüzünüz toparlak, eller ve ayaklar bedene oranla küçüktür.


Yükselen Burcunuz Başak ise


Sizin için ne kadar düzenli ve tertipli birisi diye düşünürler. Başak demek temizlik,düzen ve kurallara uyum demektir. Bazen bu konuda iyileşmeyen bir hasta da olabilirs iniz. Pek çok insanın üzerinde bile durmadığı veya farkına varmadığı küçük detaylar sizin için önemlidir. Bazen ince ve anlamsız ayrıntılar içinde kaybolabi lirsiniz. Küçük bir bilgi istendiğinde sayfalar dolusu ayrıntı vermeye hazır olursunuz . Detaylarl a boğuşmaktan asıl size gerekli olan ana konuları gözden kaçırabilirsiniz. Hayattaki hedefiniz mükemmeli yakalamak tır. Yaşamda inceleyic i,araştırıcı ve düzenli olduğunuz kadar bıkmadan ve yorulmada n çalışan birisiniz . Hizmet etmeyi seversini z. Sanki ömür biter ama işler bitmez sözü sizin içindir !Detaylı da olsa yapacağınız her işi planlamad a ve uygulamak ta başarılı sayılırsınız. Ancak kısa süreli bir işi uzun bir zamana yaymanız başka insanları kızdırabilir. Sessiz ve derinden giderek hedefe ulaşmakta kendi yöntemlerinizi kullanmak ta ısrar edersiniz . Neşeli, nüktedan ve konuşkan birisiniz . Sizi kibar gösteren çekingenlik de yakışır. Eleştiri ve ortamı komikleştirmek için yapacağınız çabalar sırasında kırıcı durumlar yaratabil ir. Sizin çok eleştirici yanınız vardır ama, kendinizi n eleştirilmesine hiç dayanamaz sınız. Başınız sıkılınca kabahati başka birinin üzerine yıkmak işinize gelebilir . Ancak duygularınızı saklamayı becerirsi niz. Sizin çok evhamcı ve korkuları olan birisi olmanız şaşırtıcı değildir. Öncelikle hastalık hastalığı gözle görülür şekildedir. Bu nedenle çok titiz davranırsınız. Birisi ile el sıkışınca hemen elinizi yıkamak istersini z. Bazen bu durum en ufak toz zerresind en bile rahatsız olmanıza kadar uzanabili r. Elinize iğne batsa doktora gitmek ihtiyacı görülür. Çevrenizde ilaçlar ve temizlik malzemele ri göze çarpar. Tutumlu, sakıngan ve dikkatli birisiniz . Hesaplarl a aranız iyidir ve kimse sizi olayca kandıramaz. Ekonomik güvence sağlamak çok önemlidir. Mantıklı birisi olduğunuzdan elde edemeyeceğiniz şeyin peşinden koşmazsınız. Dostlarınızın yardımına severek koşarsınız. Giyim konusunda da son derece titiz davranırsınız. Giydiğini kendine yakıştırmasını beceren bir insansınız. Temizlik sizin için yaşam amacıdır ve çevreniz her zaman pırıl pırıldır. Evlilik konusunda çabuk karar veremezsi niz. Bekar bile kalabilir siniz. Çünkü aradığınız mükemmel eşi bulmak hayli zordur ! Evlenince mükemmel bir eş olursunuz . Başak yükselen insana kısa boy verir. Genellikl e ince bedenli,yüzü ve alnı yuvarlakça ve gözleri koyu,soluk benizli ve saçları göz rengine uygun birisiniz . Aslında vücudunuz pek biçimli değildir ama, inceliği sayesinde zarif, hatta çekici gözükebilir. Düzgün bir burun ve inci gibi dişler göze çarpar. Güler yüzlü ve hareketli görüşünüz dikkat çeker.


Yükselen Burcunuz Terazi ise

Nazik,dengeli,hassas,kibar,uyumlu ve düşünceli bir insansınız. Kavga ve patırtıdan asla hoşlanmazsınız. Çevrenizdekilerle iyi geçinmeye çalışırsınız. Yumuşak ve tatlı dil ile yılanı deliğinden çıkartmayı başaran bir insansınız. Sessizliğin en iyi ilaç olduğuna inanırsınız. Bütün bunlar sizin herkes ile dost olacağınızı göstermez. aksine dostlarınızı çok iyi inceleyip seçersiniz. Genel olarak da dostlarınız zirvede olanlar veya sizin için gerekli olan insanlardır. Adalet duygunuz çok gelişmiştir ve haksızlığa dayanamaz sınız. Kendi zararınıza bile olsa haktan yana davranırsınız. Sizin için her şeyden önde gelen adil olmaktır Bildiğinden şaşmayan ve iyi ile kötüyü birbirind en ayırt eden birisiniz . Verdiğiniz sözü yerine getirmeye çalışırsınız. Sakin mizacınız ve anlayışlı davranışınızla başka insanlara güven verirsini z. Genel olarak insanlar sizi dinler ve fikirleri nize değer verir. Siz de başka birini kırmak istemez ve onun dediğini yapar görünürsünüz. Yaşamda güzel şeyler, ahenk,müzik ve sevgi ana amaçlardır. Sezgi sizin için o kadar önemlidir ki, bazen karşınızdaki insanda bunu ilk buluşta evlenmeye kalkarsınız. Sevgi baskın olunca mantık ikinci planda kalır. Bu da bazen mutluluk bazen pişmanlık getirir. Sevdiğiniz zaman her şeyini veren birisiniz . Sevdiğiniz söz konusu olunca adalet duygunuz bile rafa kalkabili r. Aradığını bulamayan bir Terazi olarak daldan dala konabilir siniz. Çekici ve yakışıklı halinizle diğer insanlar size iltifat eder ve peşinizden koşarlar. Sizde adeta bir şeytan tüyü vardır. Bazen çok ustaca yalana başvurabilir ve tutamayac ağınız sözler verebilir siniz. Güzelliği ve tüm güzel olan şeyleri seversini z. Giyime düşkün olup,pahalı ve lüks şeyler alırsınız. Bu arada sizin için müzik tam anlamı ile ruhun gıdasıdır. Çevrenizde barış ve denge havasının bozulmama sı çok önemlidir. Ancak gerekirse fiziki kuvvete de başarı ile başvurabilirsiniz. Yumuşak kürkünüzün içinden çıkıp taş gibi birisi de olabilirs iniz. Yine de sizi yoracak fiziksel hareketle r yerine sakin ve tembel bir hayat daha çekicidir. Para ve maddeye bağlılığınız yoktur ama, bunu aşırı bir cömertlik seviyesin e indirip zarar görebilirsiniz. Bir doğum haritasında Yükselen Terazi burcu kadınlara güzellik ve erkeklere de yakışıklılık verecekti r. Siz de güzel ve çekici olmalısınız. Vücut ince, biçimli ve uzundur. Saçlar sarı, açık kahve ve bazen simsiyah olabilir. Yüzünüz oval,hatları açık ve belirgin olup teniniz buğday renklidir . Yüzünüz ve vücudunuz uyumludur ve diğer insanların dikkatini çeker.


Yükselen Burcunuz Akrep ise

İnatçı,bildiğinden şaşmayan,dayanıklı ve istediğini en sonunda elde eden birisiniz . Bazen sizin için renkler ya beyaz ya da siyahtır ! Kıskanç, hatta kinci birisiniz . Hedefiniz her şeyde derinleşmek ve sonunda zirveye ulaşmaktır. Ama her şey olursa olur diye kabul edilemez o da başka tabi ! Siz başkalarının göremediği çok farklı ve gizli noktaları görebilirsiniz. Bunları birbiri ile bağdaştırıp başka boyutlar elde edebilirs iniz. Analiz etmek, araştırmak sizi farklı noktalara taşır. Asla elindeki ile yetinmeye n birisi olursunuz . Hangi konuyu ve hangi alanı seçerseniz seçin sonunda başarıyı yakalayac aksınız. zaten başarılı olmak isteği sizde tam bir hırs kasırgası şeklindedir. Ancak, bu kasırga terse dönüp size de zarar verebilir ! Kimsenin sizi geçmesine izin vermezsin iz. Zirvede kalmak sizin için çok önemlidir. Sizi geçinilmesi zor birisi olarak kabul edebiliri z. Memnun edilmenız çok zordur. Mutlaka bir yerden bir huzursuzl uk çıkartacak bir şey bulursunu z. Bu da bazen mantıklı bazen de mantıksız olacaktır. Son derece kıskanç ve kinci sayılırsınız. Size yapılan kötülükleri asla unutmazsınız. Bunu da ancak öç aldıktan sonra affedersi niz ! Genel olarak başkalarından öç almak duygusu hakim olduğundan uzun vadede haksız yaptığınız bir şey sonunda size zarar verebilir . Akrebin kaçacak delik bulamayınca kendi iğnesi ile kendini sokması gibi zararı siz çekebilirsiniz. Sizi çok iyi bir dost ama o kadar da zorlu bir düşman olarak kabul etmeli. Sevdiğiniz insanların gerekleri ni onlardan daha fazla düşünürsünüz. Son derece bağlı ve sadık bir dost olabilirs iniz. Fakat kızdığınız zaman da zalim bir düşman olabilirs iniz. Gizlilik, ketumluk ve kararlılık önemli özel yanlarınızdır. Kendinizi saklarsınız ama başkalarının her şeyini merak edersiniz . Fazla konuşmayan, daha ziyade dinleyen ve yüzünde soğuk ifade bulunan birisi olursunuz . Kimsenin boyunduruğu altına girmeyen birisiniz . Akrep seks burcudur derler. Sizin de seks meyliniz gözle görülür biçimde olacaktır. Son derece çekici,esrarlı ve erotik birisiniz . Ama kıskançlık boyutlarına bakarsak sevdiğine boyunduru k geçiren bir yapınız var. Olur olmaz şeyler için onu kolayca suçlarsınız. Gizli işler planlamak,esrarlı şeyleri deşmek ve araştırmak,mistik konularla ilgilenme k ve sezgileri n gücünden yararlanm ak sizin işinizdir. Az konuşmayı beceren yapınız gizli işler planlamak ta sizi başarılı yapar. Şöyle veya böyle, sizinle geçinmek çok zordur. Çok güçlü olup diğer insanları yönetirsiniz. İpler hep sizin elinizded ir ve onlara aman vermezsin iz. Bunu açık şekilde yapacak gücü olmayan bir Akrep Yükselen ise işini gizlice yerine getirmeye bakacaktır. Sizin vücudunuz orta veya biraz daha uzun olabilir. kalınca ve kemiklidi r. Güçlü ve biçimli bir havası olur. Tatlı ve etkili gözleriniz vardır. Kaşlarınız ve gözleriniz dikkat çeker. Özellikle bakışlarınız derin ve etkileyic idir. Yüzünüz genellikl e uzun ve büyükçe olur. Kollar ve bacaklar da çok güçlüdürler ve kaslı yapıları vardır. Kulaklarınız başınıza yapışık,boynunuz orta uzunlukta ve kalıncadır.


Yükselen Burcunuz Yay ise


Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz . Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekt en kaçınıyorsunuz. Haksızlık yapmak sizin için dünyadaki en son iş sayılır. Başka insanlard an da böyle olmalarını beklersin iz. Hareketli, neşeli ve nüktedansınız. Bulunduğunuz ortama çabucak uyarsınız. Espriler yaptığınız gibi beğenmediğiniz şeyleri de alaya alabilirs iniz. Genel olarak sözcüklerinizde acıtmayan ama insanlara dokundura n espriler yer alır. Hıncınızı sözcüklerle almayı istersini z. Çift karakterl i ve değişken yapınız sizi iki çeşit insan yapabilir . Birincisi duygusal ve içine dönük birisidir . Çekingen ve duyarlıdır. İkincisi ise cesur,ateşli,tedbirsiz,gururu söz konusu olursa sözünü esirgemey en birisidir . Bunlardan birisi yerine göre ortaya çıkabilir. Yükselen yay için özgürlük de çok önemlidir ve bunun kısıtlanması bile onu çılgına çevirebilir. Yükselen Yay burcu insanı olarak seyahat etmekten, serüvenler yaşamaktan ve gezip görmekten büyük zevk alırsınız. Aslında sizin macera peşinde koşmanıza gerek yoktur zira, macera gelir sizi bulur. Her yolculuğun sonunda anlatmaya değer bir şeyler bulursunu z. Yay Yükselen ile yolculuk yapmak gerçekten zevklidir . Size yaşam pek çok şey verecekti r. Öyle olaylar karşınıza çıkacaktır ki bunlardan derin deneyimle r elde edeceksin iz. Bu da size hayatın sadece eğlence olmadığını gösterecektir. Yaşadığınız deneyimle rden ders alacak ve aynı yanlışları yapmamaya çalışacaksınız. Sonunda bir gün gelecek olgunlaşacaksınız. Yine de yaşamın her zamanında her zaman yaydan fırlamaya hazır bir ok gibi olacaksınız. Siz pencerele ri kapalı bir evde rahat edemezsin iz. Doğa her yönü ile sizi çekecektir. Maddi ve manevi olarak kısıtlanmak, bağımsızlığın elinizden alınması ve sorumlulu k altında kalmaktan çekineceksiniz. Bu nedenle belli bir yere ve kişiye körü körüne bağlanmak sizin için değildir. Bununla beraber sevdiğiniz insan ile beraber olmak ve güzellikleri paylaşmak da size zevk verecekti r. İlgi görmek ve sevilmek istersini z. Sevdiğiniz insan her şeyini sizinle paylaşmalıdır. Bunu bulamazsa nız ortamdan ayrılmak daha olumlu gelecekti r. Siz ateşli bir sevgilisi niz ve sevince tam seversini z. Hem sevgili hem de iyi bir dost olursunuz . Sevdiğiniz için her fedakarlığı yaparsınız ve onu kaybetmek istemezsi niz. Bu arada iki ilişkiyi yaşamanız olasıdır. Gizli aşk serüvenleri sizi çok yaralayac aktır. Sevgide aradığınızı bulamazsa nız daldan dala konabilir siniz. Kararsız,aceleci,değişken ve meraklı birisiniz . Bunu aşkta da gösterirsiniz. Sevdiğiniz zaman cömert birisi olursunuz . Sizi din,felsefe,astroloji ve doğa üstü konular çok çekecektir. sadece öğrenmekle kalmayıp iyi bir öğretici de olursunuz . Altıncı hissiniz de çok güçlüdür ve önceden hissedere k olayları kavrayabi lirsiniz. Yaşamda tanınan birisi olmak istersini z ve hayatınızda daima daha genişleyen ve büyüyen uğraşlar yer alacaktır. Yay Yükselen size uzunca bir beden verecekti r. Vücudunuz ince ve biçimlidir. Alnınız açık ve burnunuz biçimlidir. Renginiz buğday veya koyu renklidir . Saçlarınız kahve rengi veya kestane renginde olur. Erkekleri n saçları genç yaşlarda şakaklardan açılmaya başlar. Elleriniz ve ayaklarınız biçimlidir. Yay'ların şans dişleri denen ön iki dişleri daha iri ve çıkık olur. Siz de güler yüzlü ve sempatik birisi olmalısınız.


Yükselen Burcunuz Oğlak ise


Siz derin ve çok düşünen, az konuşan,meraklı ama kontrollü ve ağır hareket eden birisiniz . değişikliklere uyum sağlamanız ve yeni şeylere adapte olmanız uzun bir zaman alacaktır. Karar vermekte zorlandığınız görülür ama bunun nedeni başarısız olmak çekingenliğidir. İnceden inceye bir hesap yapmak ve her şeyi artısı ve eksisi ile tartıp biçmek gerekecek tir. Bir kere karar verdikten sonra da aldığınız konuyu yolun sonuna kadar götüreceksiniz. Bu kararlı davranışın yanında doğruculuğunuz da katılınca diğer insanlar size güvenecektir. Ortada bir aksaklık varsa da bunu hile,yalan ve dolan yapmadan ortaya koyarsınız. Genel olarak başkalarına durgun ,düşünceli ama karamsar olarak gözükürsünüz. Bu soğuk görünüşün nedeni yaşama koyu renkli camlar ardından bakmanızdır. Son derece sabırlı,güçlü,inatçı ve soğukkanlı birisiniz . Olaylar karşısında ne olursa olsun paniğe kapılmazsınız. Bu da size hayattan ne istediğini bilen birisi havası verir. Ancak, çok uzun süre sizinle beraber olan birisi sonunda sıkıcı bulmaya başlar. Bunun için haritanızın farklı enerjiler ve etkiler taşıması faydalı olur. Sizin için çalışmak daima ilk planda gelir. Yükselmek,yönetmek ve başa geçmek en büyük arzunuz sayılabilir. Sizin gibiler iş dünyasının temel taşları sayılırsınız. Emirleri almak kadar vermek de sizin işinizdir. Benzetmek gerekirse Karınca ile Ağustos Böceği öyküsünde Karınca sizi simgeler. Kanunlara,kurallara ve prensiple re saygılı olursunuz . Disipline dayalı tüm işler size göredir. Zengin olmak, ün kazanmak ve başarıyı yakalamak yaşam hedefleri nizdir. Esneklik tarafınız olmadığından bir şey nasıl yapılması gerekiyor sa öyle yapılmalıdır. Başarı için her alana atılmazsınız. kendinize uygun olan işi seçersiniz. Zamanın tümünü de bu konuda harcarsınız. Okumayı ve öğrenmeyi seversini z ama bunu öğretmek için yapmazsınız. Bilgiyi kendinize saklarsınız. Sizin için en kötü şeylerden bir tanesi zamanı boşa harcamaktır. Meraklısınız ama bunu pek belli etmezsini z. Son derece kontrollü ve kuşkucu davranırsınız. Ağzınız sıkı olduğundan içinizdeki fırtınaları kimse anlamaz. Sizi yapılan iyilikler kadar kötülükleri de asla unutmazsınız. Sırasında intikam almak için bir yaşam boyu beklersin iz. Öfkeniz kızdığınızda o kadar korkunç olur ki her şeyi yakıp kül edebilir. Ama, kontrollü olduğunuzdan bunu dizginlem ek de elinizded ir. Para ve maddi değerler sizin için önemlidir. Sabırla ve çalışarak elde ettiğiniz maddi değerleri kaybetmek ten korkarsınız. Sizin için çıkarlar ve menfaatle r daima ön plandadır. Yükselen Oğlak burcu size kısa veya orta boylu bir yapı verecekti r. Yüzünüz oldukça uzun ve incedir. Çeneniz de uzunca burnunuz düzdür. Boynunuz uzun ve zayıftır. Gözleriniz koyu kahve ve saçlarınız da genellikl e siyahtır Erkeklerd e bıyık ve sakal seyrekçedir. Dizlerini z çıkık olduğundan yürüyüşünüz de ahenkli bir durum gözükmez. Cildiniz genel olarak koyu renklidir . yanaklarınıza bakılınca elmacık kemikleri seçilir.Yükselen Burcunuz Kova ise


Sizin orijinall ilik, akıl ve yaratıcılık özellikleri ile donatılmış birisi olduğunu söylemeliyiz. Farklı yönleriniz ile hemen dikkati çekiyorsunuz. Bunun yanında ne zaman ne yapacağınız da pek belli olmuyor ve insanları şaşırtıyorsunuz. Yenilikle r peşinde koşan ve insanlar için faydalı bir şeyler yapmak isteyen birisiniz . Aklınıza o kadar güveniyorsunuz ki, bunun sonu kendinizi beğenmeye ulaşıyor. Başka insanların fikirleri ni beğenmez bir tavrınız da göze çarpıyor. Size kısaca duyguları ile değil ama mantığı ile davranan birisi diyeceğiz ! Arkadaşlık sizin için önemli sayılır. Başkaları ile beraber çalışmayı başarıyorsunuz. Yinede insanlar arasından akıllı ve becerikli olanları daha çok beğeniyorsunuz. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüzü pek ortaya koymasanız da için için bunun peşinde olduğunuz anlaşılır. Monoton ve durgun olan şeyler sonunda sizi sıkmaya başlar. Sizin en fazla güven duyduğunuz şey kendi aklınızdır. Başka birine ihtiyaç duymadan yaşamak istersini z. Ancak zekası ve aklı sizinkine uygun birisi ile arkadaşlık edeceğinizi bilirsini z. Bunun sonucunda insanları kabiliyet lerine göre kullanmayı beceriris iniz. İstediğiniz insanı elde etmeyi becermenız ve istemediğiniz insandan uzaklaşmanız da dostluk açısından sizin titiz bir tutuma sahip olduğunuzu açıklıyor. Siz öğrendiklerinizi deneyimle rinizle geliştiren ve bunu topluma sunan birisiniz . Elektroni k ve bilim dünyası sizi çeker. Öğrenme merakınız sayesinde hemen her şeyde başarılı olursunuz . İstek ve arzularınızı güçlendiren etken inanma durumunuz dur. Bu uğurda hayatınızı bile ortaya koyabilir siniz. Ama çevreden yeterli destek alamazsanız dünyaya küsebilirsiniz. Sizin en güçlü yanlarınızdan biri de insancıl yani hümanist olma beceriniz dir. İnsanları korumayı başarırsınız. Hümanist olmanıza karşın biraz kıskanç da sayılırısınız. Özellikle sizi yarışta geçenlere karşı içten bir kızgınlık duymanız olasıdır. Siz başkaları istedi diye değil ama siz istediğiniz şekilde yaşamayı seçersiniz. Aklınızla duygularınızı hep kontrol altında tutmak bu seçimin ana eksenidir . Parayı seven bir kişiliğiniz var. Yine de paranın biriktiri lmekten daha önemli işlevleri olduğunu düşünürsünüz. Parayı değerlendirmek ve kullanmak da sizin beceriler iniz içindedir. Siz yaşamını,evini ve ilgi alanlarını kolayca değiştiren bir insansınız. Sevdiğiniz kişiye bağlanırsınız. Zaten değer verdiğiniz kişiyi sevebilir siniz. Her alanda olduğu gibi aşkta da aklını kullanmasını beceren bir tarafınız vardır. Size faydalı olacak insanı seçersiniz ve duygularınızın esiri olmazsınız. Bunun anlamı da sizin boş yere güzellik ve aşk peşinde koşan birisi olmadığınızdır. Sevdiğiniz insan hem gönül hem de kafa dostu olmalıdır. Aile bağlarına önem veren ve özellikle anneye düşkünlük gösteren birisiniz . Kova yükselen size orta bir boy verecekti r. Topluca ve güçlü bir bedeniniz olmalıdır. Yüzünüz uzunca,gözleriniz koyu gri veya yeşil olabilir. Kadınlara bu yerleşim güzellik ve cazibe verir. Yüz hatları düzgün ve biçimlidir. Dolgun ve biçimli vücudu ile dikkat çeker. Saçların kızıl renge çalar bir tonu olabilir.


Yükselen Burcunuz Balık ise


Siz esrarlı,romantik ve hayal dünyası oldukça zengin birisiniz . Sizi diğer insanlar anlamakta zorluk çekecektir. Sizin görünüşte iki farklı yarınız vardır. Biri sevgiye bağlı kıskançlık ve kaygılı olmak,diğeri de mantık savaşı veren bir sağduyu çabası. Bir öyle bir böyle olmayı başaran ilginç birisiniz . Eğer sahip olduğunuz yaratıcı gücünüzü kullanırsanız çok şey kazanabil irsiniz. Çünkü sizin elinizden her iş gelebilir . Sizdeki acıma,şefkat,merhamet ve yardım etme duyguları çok gelişmiştir. Aslında muhtaç durumda olanlara yardım etme duygusu sizdeki en gelişmiş yandır. Eğer haritanızda sizi zorlayan zarar görmüş işaretler varsa karamsar,gerçeklerden kaçan ve keyif verici maddelere bağımlı birisi olmaya adaysınız. Yersiz korkular yüzünden hayatı kendinize zindan edebilirs iniz. Basit konularda bile dünyanın sonu gelmiş gibi üzülebilirsiniz. Oysa sizdeki hayal dünyasının gücü pek az insanda vardır. Sezgileri niz son derece kuvvetlid ir. Olayları daha önceden sezebilir ve gelişmeleri algılayabilirsiniz. Çok fazla arzularınız ve idealleri niz vardır ama hayal dünyasının kapılarını kapatarak başarılı olabilirs iniz. Başarı olmakta hayalin büyük rolü vardır ama sizde bu uyuşturucu gibi etki eder. Duygularınız genel olarak her konuda ağır basar. Bu yüzden hem aşkta hem de iş hayatında hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır. Çabucak ağlayan ama çabucak da gülen bir yapınız var. Çabuk üzülmek ve kolay sevinmek sizin doğanızdır. İlham perileri size her adımda yardım eder. Hayal dünyasının sanatta kullanan an birisi oldukça başarılı olur. Siz sadece para kazanmak için değil ama zevk almak için çalışmak istersini z. Yaptığınız işlerde ruhsal bir tatmin olmalıdır. İnsanların istek ve beklentil erini sezen ve anlayan bir tarafınız var. Halay gücü, yaratıcılık ve sezgi verilmesi gereken iş alanları size uygundur. Sizde sihirli ve esrarlı bir çekicilik vardır. Güzel veya yakışıklı olmasanız da insanlara hoş görünmeyi başarırsınız. Gözleriniz de duyarlı iç aleminizi n dışa açılan noktalarıdır. Sözcüklerle anlatamadıklarınızı açıklarlar. Yaşam amacınızın temelinde sevgi yaşar. Bunu verecek ve alacak birilerin e ihtiyacınız vardır. Size tartışma,kavga ve dövüş oldukça uzak bir konudur. Geçimsiz insanlar itici gelir. Yine de fazla derin olan kendinize acıma duygusu en büyük zararı verir. Mistik,felsefe ve doğa üstü konular ilginizi çeker. Siz ruhsal aleme hemen girmeye hazır gibisiniz . Hayal kurmak ile anlam kazanan bir soyut dünya içinde yaşamak istersini z. Gerçeği söylemek gerekirse gerçek dünyaya bir tül perdenin ardından bakıyorsunuz ve her şeyin anlam kazanmasını istiyorsu nuz. Hayatın en basit olayı bile anlam kazanınca güzel gözükmektedir. Yükselen Balık burcu orta boy civarında olur. Bedeni tombulcadır .Kol ve bacaklar da kısadır. Rengi soluk veya beyaza yakındır. Gözleri her zaman mahmur bakar. Genellikl e güzel olan gözleri derin bir hülya içindedir. Yaş ilerledikçe kilo alma ve şişmanlama sakıncası vardır. Yükselen Balık burcu kadına çekicilik verirken erkek için böyle bir şey söylenemez.

Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 
Kısayollar
Gemlik Haberleri
Gemlik Haberleri
Gemlik Resimleri
Gemlik Ulaşım
Gemlik E-Randevu Gemlik Aile Hekim
Gemlik Video
Gemlik Şiirleri
Gemlik Tel Rehberi