LÜTFEN SİGARA İÇMEYİN + 13

Başlatan ugur20, Ekm 09, 2007, 12:19 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Uğur YUCA

böyle bir şeyi kendine neden yapar sizce insan ???

Uğur YUCA

Yolcu_61

1996 ve 2006 yılları arasında ılk yılda belkı bır tane ıkıtane olsa bıle ıkıncı yılda paket ve paketler tasıyordum cokmu ıyı yapıyodum suankı kafamla hayır tabıkı enayılıktı benım ıcın hem vucuduma hemde cuzdanıma zarardı cok şukur rabbıme 1 bucuk yıl oldu yaklasık bıttı sigara donemi....
Kimsenin Kimseyi Umursamadığı Bu Dunyada, Umursanmayan Birini Umursadığım İçin, Umursanmayacak Bir Haldeyim!!

Uğur YUCA

nice senelere hem cebe nem keseye hem günah vücudunun hesabını vermek büyük bir sorumluluk

çαηαк

sacrife

insnalar sigaranın bu kadar saglıksız bişey oldugunu bildikleri halde içmesinler ya

paylaşım için saol

discojey

resimden sonra sigara içmeye devam edecek olan varmı acabaa....

baphomet

Alıntı yapılan: discojey - Ksm 07, 2007, 06:57 ÖS
resimden sonra sigara içmeye devam edecek olan varmı acabaa....

Yes Ben :D
Ben İmza Neyim BilmemParnakBassam Olurmu?

ToRuNcA

farkındayıs zararının ama içiyoruz bi şekilde bağımlı olmuşuz ne yapalım bende dewvam ederim içmeye artık ne zaman bırakırım orasını bilemem
İnSaNı YaŞlAnDıRaN YıLlAr Deİl UlAşIlMaZ ArZuLaRdıR

gölge

yaa niye kendinize bunu yapıyosunuz? bi insan zararını bile bile... bilmiyorum yaa bırakmak zor değil yeterki önemseyin ve gerçekten bunu isteyin...
Bari sen anla!
Simsiyah, her yer siyah...
Vazgeçersen kaybedersin,
Vazgeçersen yitip gidersin...!!!!

kavaklili_oz

resim tek kelimeyle süper herşeyı açıklıyo sigara içenlere tavsiyem sigara içiceğinize fare zehiri için daha çabuk kendinize zarar verirsiniz sigara içip kendinize yavaş yavaş öldürüceğinize bunu yapın emeğine sağlık süper olmuş :=} :=}

djital peruk

böyle bi insan kendini düsünmüyor ondan

ô Š Ł  ε ж

bırakın artık yaniii  >(
Beşiktaş'k

ô Š Ł  ε ж

Beşiktaş'k