Umurbey Celal bayar Sağlık meslek lisesi

Başlatan ugur20, Ekm 10, 2007, 07:09 ÖS

« önceki - sonraki »

Uğur YUCA

Okulumuz 1993-1994 yılında Hemşirelik bölümü olarak 122 öğrenci ile eğitim ve öğretime açılmıştır. 3 dönem sonra 1996-1997 eğitim öğretim yılından itibaren Çevre Sağlığı Teknisyenliği bölümü olarak hizmete devam etmiştir. 2001-2002 eğitim ve öğretim yılından itibaren ise ATT bölümü olarak eğitim öğretime devam etmektedir. Şu ana kadar 192 Hemşire, 206 Çevre Sağlığı Teknisyeni, 69 ATT mezun vermiştir.

İletişim bilgileri

Adres: Abdullah Fehmi Cad. Umurbey / Gemlik     

Telefon : 0224 5250651

Faks:0224 5250777

Web: http://gemliksml.meb.k12.tr/

Uğur YUCA

cevsa

ayyyy okulum. diğer okul fotolarına burayı da çekin demiştim ama varmış zaten şimdi gördüm özür... okulum özledim vala... :D

karikaturk105

уαşℓαиαяαк ∂єğiℓ уαşαуαяαк
тє¢яüвє кαzαиıℓıя,
zαмαи iиѕαиℓαяı ∂єğiℓ αямυтℓαяı
σℓgυиℓαşтıяıя.

иє ѕαкιиℓιк göя∂ü уüzüм нαуαтıм нєρ

Herbiseyim

resımler ıcın sagolun. guzekl yer haftasonları pıknık guzel oluyor onun karsısında da gamsız tıcaret var babamın yenı işten ayrıldıgı yer  azmı gelmedım ohooho :21fiesta:

Uğur YUCA

ulaşımı

bu kent meydanı önündeki durakta dur oradan beyaz gemlik otobüsleri gelecek onlara bin son durakta in orada sor umurbeye nasıl giderim diye onlar tarif ederler 2,75 gemlik bursa umurbeyde 1,5 yada 2,00 olması gerekiyor aşagı yukarı 10 liralık bukarta doldur sonra inince umurbey zaten kücük şöferden danış nasıl gidecegin i yürüyerek gidebilir sin

Çakır

burası sağlık meslek lisesi olmadan önce ortaokuldu ve ben orta 2 yi burda okumuştum.arkadaşlarımı hiç hatırlayamıyorum malesef çok okul değiştirmekten hepsi birbirine karıştı.
Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

Çakır

Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..