Aile hekiminiz kim biliyorumusunuz??? tıklayın ögrenin

Başlatan Uğur YUCA, Tem 13, 2009, 05:24 ÖS

« önceki - sonraki »

Uğur YUCA

Bursa'da Aile Hekimliği hizmetlerinden yararlanabilmek için "Aile Hekimliği Kişisel Kayıt Sistemi" ne dahil olmanız ve kaydınızı yaptırmanız gerekmektedir. Bunun için lütfen T.C. Kimlik Numaranız ile ikamet ettiğiniz bölgedeki en yakın sağlık ocağına başvurunuz veya aşağıda verilen bağlantıdan kayıtlı olup olmadığınızı kontrol ediniz; yoksa ön kayıt yaptırınız.

"Aile Hekimliği Kişisel Kayıt Sistemi" kayıt için tıklayın :
kimlik no sorgulama ile ögrenmek için tıklayınız

sokak sokak hangi hekime baglısınız görülüyor

aile hekiminiz ögrenmek için tıklayın :
http://www.gemliksgb.com/ah.htm

Uğur YUCA

Çakır

çok yararlı bilgiler vermişsin teşekkürler bu sayede doktorumuzu bulabiliyoruz.+rep
Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

kiosguzeli

Ümit ellerine sağlık... Bu doktorda kim acaba merak ettim... Bilen var mı ???

GÖNÜL GÖNÜL    :komik:

Bilen varsa gerçekten nasıl bir doktor olduğundan bahsederse sevinirim...

Uğur YUCA

Ümit ellerine sağlık... Bu doktorda kim acaba merak ettim... Bilen var mı

ümit mi ben ugur :D

kiosguzeli

Aman Uğur yaaaa... Yaşlandım artık o kadar olacak :)

İnsan biraz anlayış gösterir dimi :)    Sizide görcem ben yaşlanınca  :6suicidio:

Uğur YUCA

Alıntı yapılan: kiosguzeli - Tem 21, 2009, 08:02 ÖS
Aman Uğur yaaaa... Yaşlandım artık o kadar olacak :)

İnsan biraz anlayış gösterir dimi :)    Sizide görcem ben yaşlanınca  :6suicidio:

sen yaşlandıysan artık 40 yaşındakiler napıyor???

kiosguzeli

Onlardan banane :) herkes kendi yaşından sorumlu dimi :)

Uğur YUCA

Alıntı yapılan: kiosguzeli - Tem 21, 2009, 08:23 ÖS
Onlardan banane :) herkes kendi yaşından sorumlu dimi :)

öyle tabiki aile hekimi ögrenmek çok kolay artık sekiden nerede gemlikle ilgili bir site bulmakta zorlanıyordum valla

Uğur YUCA

aile hekiminizi biliyormusunuz benim cansel şen 1 nolu saglık ocagı istiklal caddesi

Çakır

Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

Uğur YUCA

Hangi saglık ocagı ise buradan bakın  bak link verdim oradan bakabilirsin

uludağ üniv

ya ben bu olaydan hiç bişey anladıım  biri bana yardımcı olabilirmi şimdi lütfen ben fakültede 1 senedir tedavi görüyorum şimdi aile hekimine gitmeden fakültedeki  doktoruma tedavi olamıycakmıyım ben ya o doktor beni fakülteye sevk etmezse napıcam ben offff kafam iyice karıştı bilgisi olanların paylaşmasını rica ediyorum çünkü sağlığım söz konusu

Uğur YUCA

Alıntı yapılan: uludağ üniv - Ekm 03, 2009, 08:50 ÖS
ya ben bu olaydan hiç bişey anladıım  biri bana yardımcı olabilirmi şimdi lütfen ben fakültede 1 senedir tedavi görüyorum şimdi aile hekimine gitmeden fakültedeki  doktoruma tedavi olamıycakmıyım ben ya o doktor beni fakülteye sevk etmezse napıcam ben offff kafam iyice karıştı bilgisi olanların paylaşmasını rica ediyorum çünkü sağlığım söz konusu

aile doktoruna gidip sevk etmesini isteyecceksiniz

Çakır

Alıntı yapılan: uludağ üniv - Ekm 03, 2009, 08:50 ÖS

bu aile hekimi olayını daha gidip yerinde görmedim ama sanmıyorum sen yine fakülteye gidip tedavini görürsün sanırım bu doktora gidip bir daha sevkle felan uğraşmazsın diyorum bence.sonuçta biz sadece burdaki doktora gidipmi tedavi oluyoruz bursada gitmiyormuyuz sen yine tedavine devam edersin hiç kafanı karıştırma

Uğur YUCA

vallahi sahil devlet hastanesinde acil olmadıgı için ambulanslar yukarıya hasta götürülüyor bu iş oturması için bir 6 ay lazım

Uğur YUCA