Gönderen Konu: Milli Eğitime Gemlik İşkur kanalıyla hizmetli alacak  (Okunma sayısı 1081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Çakır

• Hayalperest
  • Co-Admin
  • GemlikForum Daimi Üye
  • *
  • ÜYENİN İTİBARI 213
  • Durumum:
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Proje kapsamında yardımcı hizmetli alınacak.
Toplum Yararına Çalışma Programı çerçevesinde İşkur Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın başlattığı çalışma ile üretilen proje kapsamında yardımcı hizmetli alınacak.

Gemlik, Orhangazi ve İznik ilçelerini kapsayan proje ile kamu ve özel sektör tarafından hazırlanan projeler arasında yer alan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullara alınacak hizmetli sayısı 30 olarak belirlend i.
Uzun süre işsiz kalan ve İşkur'a kayıtlı olanların az da olsa maddi sıkıntılarını azaltmak üzere üretilen proje kapsamında alınacak hizmetlil erin ücretleri asgari ücret olarak İşkur tarafından ödenecek.Altı ay süreyle istihdam edilecek olan hizmetli alımı için önce İşkur'a kayıt yaptırmak gerektiği bildirili rken projeden kadınlar için 40 yaşını geçmemek, erkekler için askerliğini yapmış 25 yaşını geçmemiş olanların alınacağı öğrenildi.Öte yandan proje kapsamında müracaat edecekler in hiçbir sosyal güvencelerinin bulunmama sı ve gelirleri nin olmaması aranıyor.Müracaatların açıklanacak tarihlerd e İşkur Müdürlüğü'ne yapılacağı bildirili rken fazla müracaatların olması durumunda ise noter huzurunda kura çekileceği bildirild i.Gemlik'te sadece Milli Eğitim olarak proje üretilirken Orhangazi ve İznik'te ise çeşitli branşlarda projeleri n üretildiği ve aralarından tercih yapılacağı öğrenildi.

Haber Tarihi : 21.08.200 9
Haber Editörü : Seyfettin ŞEKERSÖZ
Haber Kaynağı : gemlik korfez gazetesi

Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

Çevrimdışı Uğur YUCA

• FotokoliK
  • Gemlik Forum Hayranı
  • ÜYENİN İTİBARI 556
  • Durumum:
  • Yaşıyorsan Gelecege bak
    • uguryuca
Milli Eğitime Gemlik İşkur kanalıyla hizmetli alacak
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2009, 13:04:23 »
yine sayısal loto sonucuna bakıyor yahu

Kısayollar
Gemlik Haberleri