Gönderen Konu: OKUL ÖNCESİ SANAT ETKİNLİKLERİ VE RESİM SERGİSİ AÇILDI  (Okunma sayısı 2485 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur YUCA

• FotokoliK
  • Gemlik Forum Hayranı
  • ÜYENİN İTİBARI 556
  • Durumum:
  • Yaşıyorsan Gelecege bak
    • uguryuca

Gemlik Kaymakamlığı tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü organizas yonunda düzenlenen 7. Gelenekse l Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri kapsamında Sanat Etkinlikl eri ve Resim Sergisi açıldı.

Gemlik’te faaliyett e bulunan Zübeyde Hanım Anaokulu ve 2 özel Anaokulu’nun yanı sıra 18 İlköğretim Okulu Anasınıflarının katıldığı etkinlik ve resim sergisind e yıl içinde küçük öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde hazırladıkları el beceriler i ile resimleri sergileni yor.

Belediye Düğün Salonunda hazırlanan serginin açılış kurdelesi ni Kaymakam Bilal Çelik ile Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz birlikte keserken okul müdürleri ile çok sayıda okul öncesi öğrencilerinin aileleri de hazır bulundu.

Anasınıfı öğrencilerinin seslendir diği şiirlerin ardından Cumhuriye t İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencilerinden Melisa Çevik ile Sedat Özer’in Aşuk ile Maşuk gösterisi alkışlarla izlendi.

Resim Yarışmasında birinci olan Cumhuriye t İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencisi İdil Yolcu’nun hediyesin i Kaymakam Bilal Çelik verirken ikinci olan TSO Gazi İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencisi Dila Tuna’nın hediyesin i Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz, üçüncü olan Özel Aykent İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencisi Yağmur Soyer’in hediyesin i İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen verdi.

Daha sonra küçük öğrencilerin el emeği göz nuru hazırladıkları sergiyi gezen Kaymakam Bilal Çelik, Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen ile davetlile r öğretmenlerden bilgi aldılar.
Haber Tarihi : 24.05.201 1

Kısayollar
Gemlik Haberleri
Gemlik Resimleri
Gemlik Ulaşım
Gemlik E-Randevu Gemlik Aile Hekim
Gemlik Video
Gemlik Şiirleri
Gemlik Tel Rehberi